Fiyatları Nedir

Egepen Panjur Fiyat Listesi 2022 Ne Kadar?

Egepen panjur fiyatı 2022 yılında güncellenmiş fiyatı üzerinden satın alınabilir. Evlerde, pencere ve balkonlarda tercih edilebilecek egepen marka panjur modelleri oldukça şık ve kaliteli bir görünümü bulunuyor.

Egepen panjur fiyat konusunda net bir bilgi verilemiyor. Panjur fiyatları metrekare üzerinden hesaplaması yapılabilir. Ancak bir Pimapen üzerinden panjurun fiyatı ortalama olarak belirlenebilir. Metrekare başına 350 TL’den başlayarak fiyat değişimi yaşanabilir.

Egepen Panjuru Özellikleri Nelerdir?

Egepen panjur nitelikleri dışarıdan gelebilecek ışık yansımalarını engellemeyi sağlar. Özellikle kış aylarında soğuk havaların içeriği ile temas etmesine engellerken yazın da güneşin sıcağından koruyarak doğru zamanlarda içeriye ışık alabilmeyi sağlar. Bu anlamda ev içerisinde ısı ve ses yalıtımı sağlayabilmek için faydalanılabilir.

Egepen panjur fiyat aralığı kullanılan malzeme ve ölçüdeki farklılıklarla değişebilir. Farklı tonlarda üretimi sağlanabilir satın alınırken özel olarak ölçüm ile sipariş oluşturulabilir.

İlginizi Çekebilir: Hortum Fiyatları 

Egepen Panjur Fiyat Listesi Nedir?

Egepen panjur ücretleri tercih edilecek olan ürüne göre değişiyor. Kullanım sırasında dikey ve yatay farklı pozisyonda ölçüm yapılarak alınacak yerden uygun fiyatlarla temin edilebilir. Günümüzde daha çok motorlu panjurlar kullanılıyor. Egepen markasına ait motorlu panjur ürünleri 2 metre boyutu üzerinden düşünülürse 1000 TL’den başlayarak 3 bin liraya kadar farklı rakamlar da satın alınabilir.

Egepen Panjur Fiyat Listesi
Egepen Panjur Fiyat Listesi

İlginizi Çekebilir: Karavan Fiyatları Sahibinden 

Egepen Panjur En Uygun Satan Yeri Nasıl Bulurum?

Egepen Panjur ucuza satın almak için pek çok zincir mağazayı ziyaret edebilir ve çoklu fiyatı alarak karşılaştırma yapabilirsiniz  Bunun yanı sıra internet sitesi üzerinden araştırma yaparak en uygun mağazadan satın alma işlemleri tamamlanabilir. Bu sırada farklı modellerde panjur ürünlerinin değerlendirmesini yapabilmek istiyorsanız fiyat olarak sizlere fikir oluşturabilmesi için birkaç panjur ürünün fiyatını derledik:

  • Alüminyum antrasit panjur 5304 TL
  • Alüminyum metal gri panjur 4225 TL
  • 200 x 300 alüminyum çekme kepenk montajsız panjur 5475 TL
  • 500 x 300 ipli manuel panjur 16.300 TL
  • 150 x 180 ipli manuel panjur 5750 TL
  • 150 x 150 Tek pencere panjur 2000 TL
  • 300 x 150 ipli manuel balkon panjuru 3 adet 1000 TL

Egepen panjur fiyat geçtiğimiz yılın başında kullanılacak profil alanına göre metrekare başına 41 TL olarak belirlenmişti. Egepen panjur cam üzerinde metrekare fiyatı ise 19 TL civarındaydı.

İlginizi Çekebilir: Mantolama Fiyatları 

YouTube video

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İpli panjur fiyat alabilirmiyim ortalama balkonum 6500 en 180boy eğer yolayabilrseniz resim atarsanız sevinirim
    Tel:05446350228

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu