BimMarket Fiyatları

Bim Yumurta Fiyatı 2022, 30’lu ve 15’li Paketler

Bim yumurta farklı boyutlarda ve farklı markalarda halkın temel besin maddesi olarak satışa sunulmaktadır. Bim markasının yumurtaları pek çok kişi tarafından beğenilmekte ve gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. Türkiye’nin en büyük marketler zinciri olarak görev yapan ve kurulduğu günden beri, uygun fiyatlı olarak ürünleri ile hayatımıza dahil olan Bim, yumurtanın da en çok tercih edildiği marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Bim yumurta fiyatı adetli ve gramaj bazında değişiklik göstermektedir.

Tüm Bim Ürünlerine bakabilirsiniz: https://www.fiyati-nedir.com/category/bim/

BİM 15’li Paket Yumurta Fiyatı

Bim yumurta markası olarak en çok tercih edilen markaların başında Bili Bili gelmektedir. 15’li ve 30’lu paketler halinde satılan Bili Bili, 15’li boyu ile 19 TL’den satışa sunulmaktadır. Orta boy olarak karşımıza çıkan son derece sevilmekte, gündelik olarak yumurtalar paketlenmekte ve daha sonra halka iletilmek üzere Bim mağazalarına aktarılmaktadır. Bu sebepten ötürü, oldukça fazla tüketildiğini söyleyebiliriz.

BİM 15’li Paket Yumurta Fiyatı
BİM 15’li Paket Yumurta Fiyatı

İlginizi Çekebilir: Bim Süt Fiyatları  Bim Dost Süt Fiyatı Ne Kadar?

BİM 30’lu Yumurta Fiyatı

Bim Bili fiyatı büyük ve 30’lu halinde artış göstermektedir. 30’lu halde Bim Bili Bili yumurtalarının fiyatı 36 TL olarak belirlenmiştir. Zaman içerisinde zam yapılması beklenmektedir. Çünkü ülke genelinde temel gıda maddelerinin de artması beklenmektedir. Bim yumurta fiyatları bu şekildedir ve genelde tek bir marka üzerinden çalışılmaktadır.

BİM 30’lu Yumurta Fiyatı
BİM 30’lu Yumurta Fiyatı

Bim Yumurtaları Güvenli Mi?

Bim yumurta kalite itibari ile de oldukça iyidir. Uzun yıllardır tüm Türkiye genelinde marketler zinciri olarak hizmet vermekte olan Bim, birçok kişinin uygun fiyatlardan ürün almasına imkan sağlar. Bim yumurtası olan Bili Bili, düzenli araştırma ve geliştirme teknikleri ve uygun laboratuvar testleri ile gezen tavuk yumurtalarını halka sunmaktadır. Siz de Bim’in uygun ürünlerini alabilir ve yumurta tüketebilirsiniz. Uygun fiyatlardan satın alabileceğiniz yumurta, Bim’in aktüelinin devreye girmesi ile de daha uygun fiyata düşmektedir. Bim yumurta fiyatlarıbu sebepten ötürü zaman zaman daha düşük seviyelere ulaşabilir. Yumurtanın indirime gireceği zamanları BİM’in aktüelinden takip ederek kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz. Haftada bir kere ortalama olarak indirimli fiyattan yumurta satın alabilmek bu sayede mümkün olabilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Bim Tereyağı Fiyatı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu