BimMarket Fiyatları

Bim Sıvı Yağ Fiyatları 2022, Bim’de Satılan Sıvı Yağlar

Bim sıvı yağ ücreti 2022 yeni yılın ilk haftasının içinde olduğumuz bu günlerde BİM mağazalarında satışta bulunan sıvı yağ çeşitleri yeni fiyatları ile raflarda yerini aldı. BİM’de satışta bulunan Sole sıvı yağ en küçük boy 1 litre, en büyük boy 5 litre olarak yeni fiyatlarla satışta bulunuyor.

Bim sıvı yağ fiyatları pek çok market zinciri ve online mağazacılık sistemlerinde yapılan değişikliklerle sıvı yağ fiyatlarındaki artış gözden kaçmadı.

YouTube video

İlginizi Çekebilir: Bim Zeytinyağı Fiyatları

Bim’de Satılan Sıvıyağ Markası Nedir?

BİM’de satışı yapılan sıvı yağ markası Sole’dir. Sole markasına ait ayçiçek yağı geçtiğimiz yılın başında sonuna doğru ve yeni yıl ile beraber farklı oranlarda raflarda yerini aldı. Pek çok mağaza zincirinde bu fark gözle görülür şekilde dikkati çekti. 2021 yılın Ocak ayı itibariyle ayçiçek yağ fiyatları 60 TL civarındaydı. Yılın sonuna doğru bu fiyat 99 TL’yi buldu. Sole marka sıvı yağ çeşitlerinde yaşanan bu zamlı oranlar oluşan kur farkı dolardaki artış ile değişikliğe uğradı. Yapılan zam oranları değerlendirildiğinde geçen süreçte %100’e yakın zam yapıldığı fark edildi.

Bim Sıvı Yağ
Bim Sıvı Yağ

Bim’de Satılan Sıvıyağ Marka ve Fiyatları Nelerdir?

Bim sıvı yağ marka ve ücreti yeni yıl ile beraber alınan yeni kararlar doğrultusunda pek çok zincir mağaza fiyatlarında güncellemede bulundu. Mağazalarında satışta bulunan Sole markalı ayçiçek yağı fiyatı ile dikkat çekti. Geçtiğimiz yılın son haftasında girildiğinde 5 litrelik sole marka sıvı yağ 99.90 TL’ye satılıyordu. Yeni yılın başlamasına birkaç gün kala bu fiyat 20 TL daha yükselerek zamlı orandan satılmaya başlandı. Bim sıvı yağ fiyatları 2022 Ocak ayına giriş yapılan bugünlerde sole marka güncel yağ fiyatları şu şekildedir:

 • Sole ayçiçek yağı 1 litre 35.58 TL
 • Sole ayçiçek yağı 2 litre 65.90 TL
 • Sole ayçiçek yağı 5 litre 152.90 TL

 

YouTube video

Bim’de Satılan Sıvı Yağlar Diğer Marketlerde Ne Kadar?

BİM’de satışı bulunan sıvı yağ farklı marketlerde, online mağazacılık sistemlerinde değişiklik gösterir. 1 litrelik en küçük boyu ve 5 litrelik en büyük boyu ile satışta bulunan farklı markalara ait sıvı yağ çeşitleri online platformlarda da oldukça ilgi çekti. 2022 Ocak ayı en güncel ayçiçeği fiyatları şu şekildedir:

 • Vera ayçiçek yağı 5 litrelik pet şişe 188.90 TL
 • Bizim ayçiçek yağı 5 litre 197.90 TL
 • Yonca ayçiçek yağı pet şişe 4 litre 159.95 TL
 • Yudum ayçiçek yağı 5 litre 199.95 TL
 • Aytaç ayçiçek yağı 5 litre teneke 180.90 TL

İlginizi Çekebilir: A101 Ayçiçek Yağı Fiyatları

Bim ile Diğer Marketlerin Sıvı Yağ Fiyat Olarak Karşılaştırılması

BİM market ve farklı zincir market ücret farkı satılan sıvı yağları gramajlarına, kullanılan malzemeye ve marketin benimsemiş olduğu politikaya göre değişiklik gösterir.

Bim sıvı yağ fiyatları dışında diğer marketlerin sıvı yağ fiyatları karşılaştırmalı olarak şu şekildedir:

 • A101 Vera ayçiçek yağı 5 litre 188.90 TL
 • Özdilektteyim Komili ayçiçek yağı 4 litre 154.95 TL
 • Bizim toptan Aytaç ayçiçek yağı 5 litre 177,90 TL
 • Onur market biryağ 5 litre ayçiçek yağı 179.99 TL
 • Karlıdağ market Oruçoğlu ayçiçek yağı 4,5 litre 167.95 TL

İlginizi Çekebilir: Bim Tereyağı Fiyatı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu